Dlaczego warto z nami zdobywać wiedzę ?

Sprawdź referencje innych, a potem pomyśl....

 

Zajmujemy się hirudoterapią od wielu lat. Nie jesteśmy przypadkiem zaistniałym na rynku hirudoterapii ,,od wczoraj". Zdobywamy dodatkowo wykształcenie z hirudoterapii na kursach międzynarodowych. Prowadzimy  kursy w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenia i zdobytą wiedzę. Na naszych kursch wykładają lekarze hirudolodzy, biolodzy i najlepsi specjaliści w hirudoterapii w Polsce. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z europejskimi, azjatyckimi i rosyjskimi specjalistami w tej dziedzinie.

WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z NAJLEPSZYMI.

 Jesteśmy członkami Brytyjskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego z siedzibą w Londynie. Konsultujemy pacjentów dla hirudoterapeutów. Bierzemy udział w licznych programach telewizyjnych i w wywiadach prasowych.  Maciej Paruzel był członkiem zarządu  i współtwórcą Polskiego Towarzystwa Hirudoterapii w latach 2000-2012 oraz autorem pierwszej medycznej książki o hirudoterapii w Polsce pt,, Zarys Hirudoterapii Praktycznej” ( książka do nabycia w naszym gabinecie i wysyłkowo). Obecnie jest prezesem Polskiego Towarzystwa Hirudologicznego  - www.pthap.pl. Jest również członkiem honorowym Brytyjskiego Towarzystwa HirudoterapeutycznegoAkademia Parmed skupia najlepszych specjalistów w Polsce. Przy akademii działa Forum Hirudoterapii dla kursantów i zarejestrowanych hirudoterapeutów wspomagane przez 6 lekarzy hirudologów ( prawie7 tys postów) przez 24 godz/dobę- www.parmed-forum.plParmed współuczestniczył w wielu pracach naukowych na temat hirudoterapii (prace dostępne w akademii) oraz w organizacji międzynarodowych kongresów i spotkań hirudologicznych i hirudoterapeutycznych. Prowadzimy liczne badania nad wykorzystaniem substancji biochemicznych w hirudoterapii. Stworzyliśmy preparaty wspomagajace zabiegi hirudoterapeutyczne: Hirudo K, F i R. Uczestniczymy w europejskim projekcie ujednolicenia hirudoterapii w Europie. Należymy do ISHH -Miedzynarodowego Towarzystwa Hirudologii i Hirudoterapii. Współtworzyliśmy Polskie Towarzystwo Hirudologiczne. 

 

 Posiadamy akredytację naszych kursów:

 

 

 Rosyjskiej Akademii Hirudoterapii

Rosyjskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego

Brytyjskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego

Europejskiej Akademii Hirudoterapii w St.Petersburgu

 

 

 

spotkanie_przedstawicieli_4_europejskich_towarzystw_hirudote

IMG 2050  IMG 2190 

wymiana_dowiadcze_z_Prof_Krashenyukiem_z_St_Petersburga_w_

Spotkanie przedstawicieli 4 europejskich

towarzystw hirudoterapeutycznych w Wilnie 2010

Spotkanie z Prof S.Utevsky

z Uniwersytetu w Charkowie 2013

Prof Utevsky, Prof Zavalova, Prof Baskowa

Twórcy naukowych podstaw

współczesnej hirudoterapii światowej 

Wymiana doświadczeń z Prof Krashenyukiem 
z Akademii Hirudoterapii w St Petersburgu 2010

 

 Nasze niektóre dyplomy i certyfikaty:  

dyplom1

dyplom_IP

dyplom4

dyplom2

dyplom6

certyfikat

Copyright Parmed. All rights reserved.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, drukowanie, przetwarzanie elektroniczne bez pisemnej zgody Parmed jest zabronione i objęte prawem autorskim.

Wyjątek stanową materiały udostępnione na stronie do pobrania.

Go to top