nazwassl

plcsenfrderuesuk

Proszę uważnie wypełnić wszystkie pola z uwzględnieniem małych i dużych liter. Dane potrzebne do wystawienia dokumentów ukończenia kursu i wydania zaświadczenia Ministerstwa Edukacji.

Kurs 3-dniowy. Cena kursu 2300 zł

W cenie kursu jest zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym z pełnym wyżywieniem.

Wystarczy wpłata zaliczki w wysokości 300 zł lub całość za kurs, a resztę można uregulować gotówką na kursie.

Rachunek za szkolenie wystawiamy na kursie. Proszę nie wysyłać wcześniej danych do rachunku.

Brak wpłaty w ciągu 10 dni od wysłania formularza, powoduje anulowanie zapisu na kurs.

Prosimy o wysłanie potwierdzenia wpłaty na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji. W przypadku odwołania kursu z winy Parmed zwracamy w całości wpłaconą kwotę za kurs.

Po wysłaniu poniższego formularza na podany w nim adres email wysyłamy automatycznie dane do wpłaty za kurs. Gdyby mail nie dotarł lub wystąpiły problemy z płatnością to prosimy o pilną wiadomość : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie wysyłamy osobnego potwierdzenia uczestnictwa po wysłaniu formularza. Wpłata zaliczki jest jednocześnie potwierdzeniem miejsca na kursie.

Kilka dni przed kursem wysyłamy szczegółowe informacje o kursie.

W przypadku przyjazdu z osobą towarzyszącą lub poprzedniego dnia, należy to zgłosić bezpośrednio w recepcji hotelu i tam uregulować za dodatkowy pobyt w hotelu. 

W przypadku problemów z wysłaniem formularza istnieje możliwość zapisu przez SMS lub mailowo. W tym celu prosimy o kontakt +48 601773229

 

 

 

Początek strony