nazwassl

Kursy hirudoterapii w Parmed już 18 lat :

Wspólnie stawiamy na wysoką jakość przekazywanej wiedzy i rzetelność fachowców z bogatym doświadczeniem praktycznym. Naszą misją jest rozpowszechnianie popartych naukowo informacji o bezpiecznym i skutecznym zastosowaniu hirudoterapii we wspomaganiu leczenia. Przekazujemy prawdę o terapii pijawkami nie ukrywając zagrożeń i powikłań związanych z terapią. Nie współpracujemy z osobami i firmami organizującymi inne kursy hirudoterapii w Polsce. Podawanie takich informacji jest oszustwem.

kurs introIMG 5691IMG 5693

 

Sprawdź zanim podejmiesz decyzję, gdzie zrobić kurs hirudoterapii :

- skąd pochodzą pijawki wykorzystywane na kursie oraz kto i skąd sprzedaje pijawki i jakie jest ich pochodzenie ?

- czy masz szansę na ubezpieczenie OC prowadzonej terapii po kursie ?

- jakie są tematy i zakres zajęć na kursie oraz  jakie jest wykształcenie i doświadczenie osób  przekazujących wiedzę ?

- jakie masz wsparcie praktyczne i naukowe oraz medyczne po ukończonym kursie ?

- przekazujemy wiedzę prawdziwą o hirudoterapii, w tym o powikłaniach i problemach terapii

- nasi kusanci nie mają problemów z rejestracją działalności za granicami Polski

 

Parmed organizuje kursy od ponad 15 lat i posiada akredytację zagranicznych ośrodków hirudoterapeutycznych:

Rosyjskiego Towarzystwa Hirudoterapii i Europejskiej Akademii Hirudoterapii w St.Petersburgu

Brytyjskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego w Londynie

Amerykańskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego w Las Vegas

Międzynorodowego Towarzystwa Hirudoterapii w Sofii

 

Osoby kończące kursy organizowane wspólnie przez Parmed otrzymują certyfikaty zgodne z wymaganiami Ministerstwa Edukacji ważne na terenie Unii Europejskiej oraz krajach pozaunijnych.

Zapisy na kursy poprzez link do formularza  ---> FORMULARZ

Osoby, które poprawnie wypełniły formularz dostają ze strony PARMED wszystkie niezbędne informacje (m.in. dane do przelewu) oraz dalsze instrukcje. Kilka dni przed kursem wysyłamy na podanego w formularzu maila szczegółowe informacje. W formularzu są dodatkowe informacje.

Aktualne terminy kursów na stronie głównej www.parmed.pl

Kurs hirudoterapii

Kurs 3-dniowy. Cena kursu 3500 zł

( kurs zaczyna się o godz 10.00 w czwartek i trwa do soboty)

 

W ramach kursu zapewniamy:

Zakwaterowanie w hotelu w pokoju dwuosobowym, pełne wyżywienie, dodatkowe poczęstunki podczas przerw, dobrą atmosferę integracyjną. Teoretyczne oraz praktyczne szkolenie z zakresu hirudoterapii, niezbędne materiały szkoleniowe. Od 2019 roku każdy z kursantów w cenie kursu otrzymuje książkę ,, Zarys Hirudoterapii Praktycznej" oraz pen drive  z materiałami z kursu, skryptem z zajęć , normami laboratoryjnymi z interpretacją wyników oraz listę leków niebezpiecznych w hirudoterapii z komentarzem. 

Uczestników kursu zaopatrujemy w materiały do pisania oraz do ćwiczeń praktycznych (w niezbędną ilość pijawek lekarskich, materiałów opatrunkowych oraz innych materiałów pomocniczych jak fartuchy, rękawiczki, maseczki, pęsety, materiały naukowe , itp).

 

Naszym kursantom zapewniamy również pomoc w kłopotliwych terapiach po ukończeniu szkolenia.

 

Aktualne miejsce kursu:

Pod Borem Restauracja I Noclegi

Rzetnia 110

63-600 Kępno

tel 62 7914170

podboremmapapodborem

Kalkulator drogi dojazdowej na kurs :

https://www.google.com/maps/place/Pod+Borem+Restauracja+I+Noclegi/@51.3325792,17.9131476,12.82z/data=!4m12!1m2!2m1!1shotel!3m8!1s0x471aa0ec71d5c7c9:0xc830f6366b5c06c2!5m2!4m1!1i2!8m2!3d51.3409115!4d17.9530589!16s%2Fg%2F1tf7l9f4 

 

Kursanci otrzymują legalne zaświadczenie  MEN potwierdzające posiadanie kwalifikacji objętych programem danego kursu z kodem zawodowym hirudoterapeuty. Akademia Parmed wydaje zaświadczenia na podstawie § 6 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r.w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31, poz. 216) oraz certyfikaty ukończenia kursu akredytowanego.

W związku z problemami po poprzednich kursach związanymi z naruszeniem prawa, dotyczącym wykorzystywania dóbr osobistych i naruszenia praw autorskich, przez nieautoryzowane rozpowrzechnianie, powielanie i kopiowanie oraz wykorzystywanie bez zgody autorów materiałów wykładowych, nie ma możliwości rejestrowania wykładów na urządzeniach foto-video.

Początek strony